Przejdź do treści

Strony Internetowe Bestwina

Projektowanie stron WWW Najszybsze Wykonanie Bestwina

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Projektowanie storn to dla nas codzienność, a usługi które świadczymy, wykonywane są przez nas z pasji.

Twoja Strona Internetowa

Dobra strona firmowa to przede wszystkim wizytówka marki w wirtualnym świecie.

Profesjonalne i funkcjonalne strony www dla firmy dla każdej branży. Przyjazne dla użytkowników oraz wyszukiwarki Google. Tworzone z pasją pod indywidualne wymagania klienta.

Jeśli chcesz, aby Twoja witryna sprzedawała i przyciągała odbiorców oryginalnym wyglądem, zgłoś się do mnie. Projektowanie stron i tworzenie sklepów to moja pasja. Zajmuje się również programowaniem dużych serwisów informacyjnych i sprzedażowych.

Usługi, które oferuję:

 • Budowa stron internetowych na platformie WordPress;
 • Założenie sklepu internetowego na WooCommerce lub na popularnej platformie sprzedażowej;
 • Pozycjonowanie strony zgodnie z najnowszymi technikami.

Co zyskujesz dzięki profesjonalnej stronie www?

Dobra strona firmowa to przede wszystkim wizytówka marki w wirtualnym świecie. Jeśli jej nie posiadasz, praktycznie nie istniejesz. Większość potencjalnych klientów szuka firm właśnie przy pomocy wyszukiwarki Google – przegląda strony firm, czyta oferty oraz opinie klientów. Witryna to Twoja szansa na pokazanie się odbiorcom z jak najlepszej strony i na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Posiadając dobrze wyglądającą stronę:

 • Przyciągasz klientów do firmy o każdej porze dnia i nocy;
 • Budujesz własny, unikatowy wizerunek;
 • Pozostajesz w świadomości klientów i rozszerzasz zasięgi;
 • Zwiększasz sprzedaż;
 • Wyróżniasz się wśród konkurentów.

Zrobienie Twojej strony poprzedzam wnikliwą analizą rynku, która pozwala mi zrozumieć specyfikę funkcjonowania danej branży. Analizuje konkurencję i jej sposoby promocji, przyglądam się trendom na rynku oraz nawykom Twoich odbiorców. W efekcie tworzę dedykowane strony, które sprzedają  i pomagają przedsiębiorstwom się rozwijać.

Strony i sklepy internetowe – usługi

Działam kompleksowo – jak rasowa agencja reklamowa i interaktywna. Podchodzę indywidualnie do każdego zlecenia i wykonuję je z dbałością o szczegóły. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo z mojej strony – zarówno w kwestiach projektowania, technicznych jak i sprawach marketingowych. Wiem, że dla Ciebie najważniejszy jest efekt końcowy i robię wszystko, aby gotowa strona spełniała wszystkie Twoje wymagania.

Możesz liczyć na:

 • Atrakcyjne ceny wykonania stron i serwisów;
 • Indywidualne podejście do zlecenia;
 • Zastosowanie najnowszych technologii w programowaniu oraz designie;
 • Krótkie terminy przygotowywania projektów.

Dedykowane strony www

Wszystkie strony, które projektuję, są zgodne z zasadami UX, co oznacza, że są intuicyjne i proste w użytkowaniu – zarówno dla potencjalnego klienta, jak i dla osoby zarządzającej. Wśród moich usług jest administracja serwisów w oparciu o system CMS. To on zapewnia prostotę w dodawaniu nowych treści, edycji starszych wpisów, a nawet optymalizacji witryny pod standardy Google.

Grafika na stronie będzie dobrana pod Twoją branżę, tak aby pięknie prezentowała się w witrynie. Mogą to być klasyczne zdjęcia, obrazki lub animacje. Optymalizuję je tak, aby strona nadal szybko się wyświetlała, ale aby grafiki nie traciły na jakości.

Dodatkowo każda strona, którą tworzę jest mobilna. Można ją wyświetlać na każdym urządzeniu i będzie dobrze wyglądać. Responsywność witryny to jeden z najnowszych standardów i wpływa on na SEO, czyli pozycję Twojej witryny w Google.

Efektem prac będzie strona:

 • Przejrzysta pod względem wizualnym i funkcjonalnym;
 • Z tekstami SEO, aby lepiej wyświetlała się w wyszukiwarce;
 • Oryginalna, która wyróżni Cię wśród konkurencji;
 • Bezpieczna i wolna od błędów, np. poprzez instalację certyfikatu SSL;
 • Zintegrowana z zewnętrznymi usługami – mediami społecznościowymi lub płatnościami;
 • Zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami;
 • Szybko ładująca się po kliknięciu.

Tworzenie sklepu na WooCommerce

Budowa sklepu to duże wyzwanie. Konieczna jest znajomość zasad projektowania, technologii CSS oraz HTML, a także zasad działania wtyczek w WooCommerce. Projektuje sklepy na motywach lub od zera, tak aby wyróżniały się w gronie innych sklepów w branży.

Wszystkie sklepy posiadają uporządkowaną strukturę informacji oraz przejrzystą ścieżkę zakupową dla użytkownika. Dbam również o przygotowanie wyjątkowej strony produktowej w oparciu o najbardziej skuteczne rozwiązania, a także projektuję dodatkowe zakładki, takie jak strona „o nas” czy „blog”.

Kluczowe w budowie sklepu internetowego są integracje z zewnętrznymi systemami, w tym z:

 • Programem do wystawiania faktur;
 • Zewnętrznymi płatnościami;
 • Mediami społecznościowymi;
 • Systemami do wysyłki SMS;
 • Skrzynką mailową;

Profesjonalne pozycjonowanie stron

Dobra strona www potrzebuje odpowiedniej promocji w sieci. W tym pomaga właśnie pozycjonowanie stron. To skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniego przystosowania witryny już na etapie jej programowania. Dzięki temu w przyszłości można osiągać lepsze pozycje strony w wyszukiwarce i znacznie szybciej przyciągać, zdobywać i utrzymywać klientów.

W ramach pozycjonowania oferuję:

 • Wysoką jakość kodu strony;
 • Projektowanie zgodne z UX;
 • Błyskawiczne ładowanie się strony poparte testem w profesjonalnym narzędziu;
 • Przygotowanie tekstów SEO na stronę;
 • Wygodę nawigacji;
 • Responsywność, czyli dobre wyświetlanie na smartfonach i tabletach.

Bestwina – niewielka gmina na śląsku

Bestwina to średniej wielkości gmina, która zachwyca turystów malowniczymi widokami i licznymi atrakcjami turystycznymi. Liczy niespełna 12 tysięcy mieszkańców i mieści się w południowej części województwa śląskiego, w powiecie bielskim. Składa się z 4 sołectw, w tym Bestwiny, Bestwinki, Janowic oraz Kaniowa. Warto zauważyć, że liczba mieszkańców tej gminy z roku na rok coraz bardziej wzrasta – a wszystko dzięki wysokiej jakości usług publicznych oraz bogatych zasobach krajobrazowych.

Położona jest w Kotlinie Oświęcimskiej, makroregionu o powierzchni ponad 1200 km^2. W Bestwinie jest niewiele lasów, a większość jej powierzchni zajmują użytki rolne – jest ich aż 72% całego terenu.

W miejscowości Bestwina, będącej siedzibą gminy, mieszka jedynie 5 tysięcy mieszkańców. To mała wieś, która graniczy z Bestwinką i Kaniowem, a także Starą Wsią z innej gminy. Teren ten zasługuje na zauważenie, głównie przez ukształtowanie terenu. Dodatkowo jest to jedna z najstarszych osad w dorzeczu rzeki Białej.

p>Bestwina to świetne miejsce dla przedsiębiorców oraz osób, które chcą prowadzić sielankowy styl życia. Wybudowano tu aż 21 km szlaków turystycznych, znajduje się też Gminny Ośrodek Kultury, który regularnie organizuje dla mieszkańców ciekawe wydarzenia kulturalne i muzyczne. Zaś w zachodniej części Bestwiny ulokowano miejsce gniazdowania ptaków wodnych, czyli wielki kompleks rybny o powierzchni ponad 100 ha.

Z powodzeniem można tu prowadzić swoją firmę. Wielu przedsiębiorców zakłada tu swoje działalności, rozwija je i zdobywa klientów. Znajdują się tu firmy transportowe, przemysłowe, mechanicy samochodowi, gabinety masażu, biura tłumaczeń, architekci oraz firmy usługowe. Gęsta sieć dróg ułatwia im komunikację między sołectwami w gminie oraz sąsiadującymi gminami. Transport PKS, w tym linie 56, 29 i 3 są idealnie połączone z Bielsko-Białą czy Warszawą.

Po raz pierwszy o tej miejscowości słyszymy w 1273 roku, gdzie występuje pod tą samą nazwą. Funkcjonuje tu kościół rzymsko-katolicki pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP.  Jaworze link to malownicza gmina wiejska, położona na południu Śląska.

Tworzenie I Projektowanie Stron Internetowych Firmy, Twoja Własna WItryna.

Profesjonalna Grafika, Agencja Interaktywna, Firma Świadczy Usługi 1999-2021.

Strona Internetowa: Profesjonalne, Projekty, Budowa, Administracja, Pozycjonowanie, Firm.

Projekt, Stworzenie, Założenie, Witryna WWW Dedykowane, Interaktywne, Można Je Pozycjonować.

Stron Internetowych Dobra, Firmowa, Reklamowa, Mobilna, Z Opcja Sklepu.

Zobacz Jak Prosto Tworzyć Stronę Ze Sklepem.

Internetowej, Tworzenia, Zrobienie, Zakładanie, Utworzenie, Strone, Serwisów, Prosta, Robienie, Stworzenia, Dobre, Tworzące, Programować, Projektować