Przejdź do treści

Strony Internetowe Buczkowice

Projektowanie stron WWW Najszybsze Wykonanie Buczkowice

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Projektowanie storn to dla nas codzienność, a usługi które świadczymy, wykonywane są przez nas z pasji.

Twoja Strona Internetowa

Budowa strony firmowej to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Przecież klienci zanim zdecydują się na skorzystanie z Twoich usług dokładnie sprawdzają, czy danej firmie można zaufać.

Czy wiesz, że dobra strona internetowa to nie tylko wizytówka firmowa, ale także potężne narzędzie sprzedażowe? Aby jednak witryna faktycznie pełniła swoją funkcję, trzeba wiedzieć, jak ją zaprojektować. Warto w tym aspekcie zaufać specjaliście, dla którego projektowanie i tworzenie stron to życiowa pasja.

Przygotowuję strony www od zera – na podstawie dostępnych motywów lub indywidualnego projektu. W moim portfolio mam profesjonalne witryny dla wielu firm z różnych branż i o różnej wielkości. Do każdego projektu podchodzę z otwartą głową, oferując moim klientom najlepsze rozwiązania. Zadbam o stworzenie sklepu internetowego, prostej witryny firmowej, a także ogromnych serwisów z wieloma podstronami i odnośnikami.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na profesjonalną stronę www?

Budowa strony firmowej to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Przecież klienci zanim zdecydują się na skorzystanie z Twoich usług dokładnie sprawdzają, czy danej firmie można zaufać. Istotne są nie tylko opinie, ale i profesjonalnie wyglądająca witryna – w dodatku intuicyjna i szybko się ładująca. W tej dziedzinie nie ma miejsca na błędy. Ważna jest grafika oraz odpowiednia administracja na stronie www. Witryną robisz wrażenie – a to pierwsze możesz wywołać tylko raz.

Dobra strona www powinna:

 • wyróżniać się na tle konkurencji, np. kolorami, stylem, czcionką dopasowaną do osobowości marki;
 • zrobienie jej powinno odbywać się w technologii RWD, czyli zgodnie z najnowszymi standardami;
 • oddziaływać na emocje klientów, dzięki czemu firma szybciej zostanie zapamiętana;
 • zawierać dedykowane dla branży rozwiązania, np. formularze kontaktowe czy integracje z mediami społecznościowymi;
 • być mobilna, tj. dostosowywać się wyglądem do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana;
 • być bezpieczna pod względem użytkowania;
 • ułatwiać administratorowi dodawanie nowych treści, ofert czy grafiki na witrynie;
 • zostać dostosowana pod najnowsze wymogi SEO, czyli pod wyszukiwarkę Google (tzw. pozycjonowanie).

Każda firma jest inna i wymaga odrębnego, indywidualnego podejścia. Mogę Cię zapewnić, że założenie i projektowanie Twojej strony www odbędzie się w pełnym porządku. Działam jak agencja interaktywna – od A do Z, a także jak agencja reklamowa – gdyż zajmę się również pozycjonowaniem Twojej strony.

Usługi – projektowanie strony, sklepu oraz pozycjonowanie witryny

Zrobienie każdej strony www rozpoczynam od dokładnego poznania Twoich potrzeb i preferencji. To kluczowe, aby dobrać rozwiązania, które sprawdzą się w Twojej branży. Moje doświadczenie pokazuje, że pierwszy etap jest najważniejszy i rzutuje na dalsze etapy prac. Wiem również, jakie dedykowane rozwiązania najlepiej sprawdzają się u konkretnych firm i stosuje je w taki sposób, aby działały one również u Ciebie.

Projektuje strony dla każdej firmy. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych – nowe projekty traktuje jako wyzwanie. Dzięki temu masz pewność, że projekt będzie dopracowany, a strona skutecznie będzie sprzedawać.

Usługi, które oferuję to:

 • projektowanie stron internetowych (typu landing page, prostych stron firmowych oraz bardziej skomplikowanych witryn);
 • budowa sklepu internetowego od podstaw na WooCommerce i administracja sklepu;
 • pozycjonowanie – zarówno stron jak i sklepów internetowych.

Tworzenie stron www

Piękna i funkcjonalna strona internetowa to połowa sukcesu. Zadbam o to, aby ta połowa pracy wykonana została na 110%. Przeprowadzę Twoich klientów przez całą ścieżkę zakupową, gdy będą odwiedzać Twoją witrynę. Sprawię, że będzie się ona wyróżniać wśród innych oryginalnym wyglądem i ciekawymi rozwiązaniami, które wpłyną na ogólne postrzeganie strony przez Twoją grupę docelową.

Jako agencja mogę zaoferować Ci usługi na najwyższym poziomie oraz w zgodzie z najnowszymi trendami w designie, technologii oraz z dziedziny marketingu. Swoją wiedzę nieustannie wdrażam w projekty, dzięki czemu witryna pomaga Ci rozwijać działalność skutecznie przyciągając klientów.

Otrzymasz ode mnie:

 • stronę z czytelnym układem informacji, tak aby zachęcać klientów do kontaktu z Twoją firmą;
 • piękny wygląd strony, który pobudzi emocje u odbiorców;
 • przejrzyste i intuicyjne menu;
 • dodatkowe, dedykowane funkcjonalności, które wspólnie uzgodnimy;
 • zdjęcia na stronie, grafika będzie z zewnętrznych serwisów w formie płatnej lub darmowej;
 • responsywność strony i sklepu;
 • certyfikat SSL, zapewniający bezpieczeństwo i ochronę danych na stronie.

W ramach usług oferuję również założenie domeny oraz wybór jak najlepszego hostingu dla Twojej witryny.

Projektuję również sklepy na WordPressie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, optymalizacji pod SEO oraz technik sprzedaży.

Pozycjonowanie stron www

W trakcie budowy strony lub sklepu dbam o to, aby była ona gotowa pod promocję w sieci. Pozycjonowanie polega na:

 • przygotowaniu dobrej jakości kodu strony;
 • odpowiednim doborze wtyczek, tak aby były ze sobą kompatybilne;
 • badaniu szybkości ładowania się witryny;
 • optymalizacji grafiki, tj. ograniczenia wielkości obrazków do minimum, nie zmniejszając zbytnio ich jakości;
 • intuicyjności menu i przycisków na stronie, czyli odpowiedni UX witryny.

Buczkowice – malownicza śląska miejscowość w okolicach Szczyrku

Buczkowice to mała gmina usytuowana w Polsce w województwie śląskim. Liczy niewiele ponad 11 tysięcy mieszkańców na powierzchni około 19 km^2. W skład gminy wchodzą 4 sołectwa: Godziszka, Kalma, Rybarzowice oraz Buczkowice, jako miejscowość gminna. Na terenie tej gminy w powiecie bielskim zlokalizowanych jest ponad 80% użytków rolnych.

Sama miejscowość Buczkowice jest niewielka, z 4 tysięczną liczbą mieszkańców na jej terenie. Zlokalizowana jest na pograniczu Beskidu Śląskiego oraz nad rzeką o nazwie Żylica. To piękny teren pod względem krajobrazowym, a także niezwykle ważny pod względem komunikacyjnym – znajduje się tu ważny węzeł komunikacji autobusowej, a także przebiega droga wojewódzka nr 942.

Nazwa miejscowości Buczkowice nie wzięła się znikąd. Powstała w związku z ukształtowaniem terenu we wcześniejszym okresie. Przed wiekami teren powiatu bielskiego pokrywał się gęstymi, pięknymi lasami bukowymi. A dodatkowo w tej gminie w XIX wieku znajdowała się fabryka zapałek.

Buczkowice to mała gmina, ale nadal kwitnie tu przedsiębiorczość i powstają nowe firmy. To dobre miejsce na założenie własnego biznesu oraz szczęśliwe i spokojne życie. Mieści się tu wiele atrakcji turystycznych, a gmina cały czas rozwija się pod względem kulturowym. Jedna z głównych atrakcji krajobrazowych ulokowana jest wzdłuż rzeki Żylica. Jest to przepiękna ścieżka rowerowa. Poza tym w gminie znajdują się liczne szlaki górskie oraz spacerowe.

Oprócz wspomnianych atrakcji, w okolicy znajduje się także kompleks skoczni narciarskich w Szczyrku. A na terenie gminy działa Powiatowy Zespół Placówek Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk im. Polskich Noblistów. Kształci się tutaj skoczków, a także narciarzy oraz sportowców biorących udział w zawodach kombinacji norweskiej.

Buczkowice to niezwykle piękne i spokojne miejsce, w którym można się osiedlić i prowadzić działalność. Malownicze widoki, świeże powietrze i obecność pagórków oraz rzek dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego regionu.

Tworzenie I Projektowanie Stron Internetowych Firmy, Twoja Własna WItryna.

Profesjonalna Grafika, Agencja Interaktywna, Firma Świadczy Usługi 1999-2021.

Strona Internetowa: Profesjonalne, Projekty, Budowa, Administracja, Pozycjonowanie, Firm.

Projekt, Stworzenie, Założenie, Witryna WWW Dedykowane, Interaktywne, Można Je Pozycjonować.

Stron Internetowych Dobra, Firmowa, Reklamowa, Mobilna, Z Opcja Sklepu.

Zobacz Jak Prosto Tworzyć Stronę Ze Sklepem.

Internetowej, Tworzenia, Zrobienie, Zakładanie, Utworzenie, Strone, Serwisów, Prosta, Robienie, Stworzenia, Dobre, Tworzące, Programować, Projektować