Przejdź do treści

Strony Internetowe Jasienica

Projektowanie stron WWW Najszybsze Wykonanie Jasienica

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Projektowanie storn to dla nas codzienność, a usługi które świadczymy, wykonywane są przez nas z pasji.

Twoja Strona Internetowa

Tworzenie i projektowanie witryn to proces niezwykle złożony i wymagający ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu programowania, ale także designu czy zachowań użytkowników.

Każda firma powinna posiadać własną stronę www. Ale nie dlatego, że tak działa konkurencja. Dobra strona internetowa, tj. pięknie zaprojektowana i wygodna w użytkowaniu, świadczy o profesjonalizmie danego przedsiębiorstwa. Pomaga również w zdobywaniu klientów i zwiększaniu sprzedaży produktów lub usług.

Chcesz, aby Twoja witryna realizowała cele Twojej firmy i aktywnie wspierała rozwój Twojego biznesu? Zgłoś się do mnie. Zadbam o każdy szczegół związany z użytecznością Twojej strony, jej pięknym wyglądem oraz jej promocją w sieci. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły.

Oferuję Ci:

 • krótkie terminy projektowania stron;
 • atrakcyjne ceny usług;
 • indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Projektowanie stron internetowych – usługi

Tworzenie i projektowanie witryn to proces niezwykle złożony i wymagający ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu programowania, ale także designu czy zachowań użytkowników. W trakcie współpracy krok po kroku przejdziemy przez każdy etap, a efektem końcowym będą dedykowane rozwiązania dla Twojej branży oraz wygodna funkcjonalność strony. Każda budowa witryny poprzedzona jest zrozumieniem potrzeb rynku, konkurencji oraz grupy docelowej.

Kolejnym etapem jest projektowanie wyglądu Twojej strony www. Mam doświadczenie, które pozwala mi na stworzenie zarówno małych witryn typu landing page, jak i dużych serwisów z wieloma podstronami. Działam kompleksowo, jak agencja reklamowa i interaktywna. W ramach współpracy oferuje Ci również pozycjonowanie Twojej witryny w oparciu o najnowsze techniki.

Zadbam także o założenie dla Ciebie domeny (jeśli jej nie posiadasz), pomogę w doborze hostingu, a także zainstaluje i skonfiguruje certyfikat SSL – jest on konieczny, aby dane które przetwarzasz na stronie były bezpieczne.

Decydując się na skorzystanie z moich usług otrzymasz:

 • profesjonalnie wyglądającą stronę internetową firmy lub stronę sklepu;
 • przejrzysty układ komponentów na stronie, dzięki czemu będzie ona lepiej sprzedawać;
 • pozycjonowanie strony – zarówno na frazy ogólne jak i lokalne, jeśli prowadzisz biznes lokalny;
 • grafikę do witryny – dobór zdjęć pasujących do Twojej branży;
 • przejrzysty system CMS, dzięki czemu administracja witryny będzie łatwiejsza niż myślisz;
 • pełne wsparcie w trakcie współpracy;
 • Twoja strona będzie mobilna (responsywna),
 • usługi dodatkowe, jak wybór domeny czy hostingu.

Zrobienie sklepu internetowego

Zajmuje się również budową sklepów internetowych na platformie WordPress przy pomocy wtyczki WooCommerce. Wiem, jak bardzo istotny jest rozkład komponentów na stronie, kolory czy rozmieszczenie przycisków. Stosuje techniki projektowania, które wspierają proces sprzedaży na sklepie internetowym, a także takie, które pozytywnie wpływają na pozycjonowanie sklepu w Google w przyszłości.

Tworzenie sklepu rozpoczynam od doboru motywu oraz poszczególnych rozwiązań – specyficznych dla każdej branży. Konfiguruje płatności, modele wysyłkowe, a także dobieram wtyczki umożliwiające połączenie sklepu z zewnętrznymi systemami, np. programami do faktur czy mediami społecznościowymi.

Zadbam także o to, aby Twój sklep posiadał sekcję blogową, która pomoże Ci napędzić sprzedaż. Wygląd wpisu blogowego będzie przejrzysty dla odbiorcy oraz dla Ciebie – jeśli samodzielnie będziesz chciał dodać treści. Administracja w systemie CMS jest niezwykle prosta i intuicyjna, więc w przyszłości nie będziesz miał problemów z dodawaniem artykułów czy umieszczaniem w nich zdjęć.

Pokażę Ci również jak konfigurować dane dotyczące produktów w Twoim sklepie – dodawanie opisów, zdjęć oraz przydatnych odnośników na stronach produktowych.

W efekcie zyskasz skuteczną platformę sprzedażową w formie sklepu, który przyciągnie klientów nieszablonowym wyglądem oraz wyróżni Ciebie jako firmę w morzu konkurencji.

Pozycjonowanie stron internetowych

Profesjonalna strona lub sklep musi zostać również odpowiednio wypromowany w sieci. Oferuję Ci więc pozycjonowanie witryny w formie przygotowania skutecznych tekstów SEO oraz zastosowanie technik, które opierają się na:

 • responsywności strony, czyli funkcji dzięki której Twoja witryna będzie się pięknie wyświetlać zarówno na smartfonach, jak i komputerach stacjonarnych;
 • szybkości ładowania witryny, sprawdzanej przy pomocy specjalistycznych narzędzi – im szybka witryna, tym wyższe wyniki w Google może osiągać;
 • przygotowaniu czystego, przejrzystego kodu strony – tak, aby ograniczyć występowanie błędów w witrynie;
 • ustawieniu odpowiednich przekierowań typu 301 i 302;
 • czytelnych adresach url, dzięki którym Google będzie lepiej czytał Twoją stronę;
 • doboru dobrego hostingu, który poprawi funkcjonowanie Twojej witryny;
 • prawidłowo skonfigurowanych linkach wewnętrznych, np. Intuicyjnym menu witrny.

Jako agencja interaktywna zadbam, aby promocja Twojej strony odbywała się w odpowiednio dobranych kanałach do Twojej branży, a także, aby komunikaty były dopasowane do grupy docelowej Twojej firmy. Dzięki temu przekaz będzie skuteczniejszy, a Twój biznes zacznie się szybciej rozwijać i poszerzać grono swoich lojalnych odbiorców.

Jasienica – największa gmina w Polsce

Jasienica położona jest w województwie śląskim, w powiecie bielskim. To duża gmina, która szybko się rozwija, dając mieszkańcom pewność, co do stabilnej przyszłości. Na jej terenach mieszka ponad 24 tysiące mieszkańców. Składa się z 14 sołectw, z których największe to Roztopice, Bodzica i Grodziec. W skład gminy Jasienica wchodzi również miejscowość o tej samej nazwie. Na terenie tej miejscowości mieszka około 5 tysięcy mieszkańców.

To teren niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym, kulturowym i ekonomicznym. Stale powstają tu nowe firmy z różnych branż, które rozwijają się i świadczą swoje usługi na terenie całej Polski. W prowadzeniu biznesu w Jasienicy pomaga gęsta sieć dróg, która łączy ze sobą poszczególne sołectwa oraz całą gminę i poszczególne miejscowości. Administracja gminy dba nie tylko o rozwój dróg. Na tym terenie powstają również ośrodki do wypoczynku, sportu czy nauki. Czynione są inwestycje w bezpieczeństwo oraz modernizuje się budynki użyteczności publicznej.

Na uwagę w miejscowości i gminie Jasienica zasługuje ogólne podejście do przedsiębiorczości. Gmina nieustannie wspiera przedsiębiorców w ich rozwoju, oferując firmom system ulg dla określonych branż, a także wiele ograniczeń podatkowych. Dodatkowo stawia na przyjazną administrację, dzięki czemu każdą sprawę da się załatwić po ludzku i w większości na korzyść przedsiębiorcy.

Wsparcie zyskują zarówno małe, jak i duże firmy. Dla tych największych gmina Jasienica przygotowała Jasienicką Niskoemisyjną Strefę Ekonomiczną o wielkości 71 ha. Ma ona na celu ochronę środowiska na tym pięknym terenie. Energia wykorzystywana przed duże firmy w większości pochodzi ze źródeł odnawialnych, głównie z paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu ograniczona jest emisja zanieczyszczeń, a tym samym lepiej się żyje.

Jasienica to przepiękna pagórkowata kraina związana ze Śląskiem Cieszyńskim. To idealne miejsce do zamieszkania i założenia firmy – z urzekającym Beskidem Śląskim na czele oraz atrakcyjnymi lasami w okolicy Jeziora Goczałkowickiego. Buczkowice – malownicza śląska miejscowość w okolicach Szczyrku

Tworzenie I Projektowanie Stron Internetowych Firmy, Twoja Własna WItryna.

Profesjonalna Grafika, Agencja Interaktywna, Firma Świadczy Usługi 1999-2021.

Strona Internetowa: Profesjonalne, Projekty, Budowa, Administracja, Pozycjonowanie, Firm.

Projekt, Stworzenie, Założenie, Witryna WWW Dedykowane, Interaktywne, Można Je Pozycjonować.

Stron Internetowych Dobra, Firmowa, Reklamowa, Mobilna, Z Opcja Sklepu.

Zobacz Jak Prosto Tworzyć Stronę Ze Sklepem.

Internetowej, Tworzenia, Zrobienie, Zakładanie, Utworzenie, Strone, Serwisów, Prosta, Robienie, Stworzenia, Dobre, Tworzące, Programować, Projektować